Wie is wie?

 

Kantoor TEMSE

  

 

Rudy Lardenoit

Zaakvoerder

rudy@kantoorlardenoit.be

Nancy De Roeck

Zaakvoerder

nancy.deroeck@fintro.be

Hugo Noens

Zaakvoerder Verzekeringen

hugo@kantoorlardenoit.be

Verzekeringen

  

Bettina Heyvaert

Verantwoordelijke Verzekeringen

verzekeringen@kantoorlardenoit.be

Evelyne De Vlieger

Adviseur Verzekeringen, schade

evelyne@kantoorlardenoit.be

Rens Van Der Weken

Adviseur Verzekeringen, bedrijven

rens@kantoorlardenoit.be

  

Els Van Winckel

Adviseur Verzekeringen, productie

els@kantoorlardenoit.be

Muriël Pultyn

Adviseur verzekeringen

muriel@kantoorlardenoit.be

 

Dirk Lelie

Onafhankelijk zelfstandig makelaar

dirklelie@kantoorlardenoit.be

GSM: 0494/92 92 39 

Bank

  
 

Lesley Teugels

Adviseur professioneel cliënteel 

lesley.teugels@fintro.be

Jan Volckerick

Adviseur Kredieten

Jan.volckerick@fintro.be

 

Kantoor KRUIBEKE

  

Dirk Herstraets

Kantoorverantwoordelijke Bank en Verzekeringen  

dirk.herstraets@fintro.be

Patricia Van Den Eynde

Adviseur Verzekeringen, productie/schade  

patricia@kantoorlardenoit.be

Katalin Ovadi  

Commercieel adviseur te Kruibeke en Sint-Gillis-Waas

katalin.ovadi@fintro.be

Kantoor  SINT-GILLIS-WAAS

  

 

 

Kristof Lardenoit  

Kantoorverantwoordelijke Bank en Verzekeringen

kristof@kantoorlardenoit.be

Danny Blommaert

Kantoorverantwoordelijke Verzekeringen

danny@kantoorlardenoit.be 

 

 

  

 

 

 

Katrien De Cleen  

Adviseur verzekeringen, schade

katrien@kantoorlardenoit.be

Kirsten Van den Bergh

Adviseur verzekeringen, productie 

kirsten@kantoorlardenoit.be

 

 Caroline Blommaert

Adviseur verzekeringen, productie

Caroline@kantoorlardenoit.be 

 

Bank                                                                                                                                                                   
                                                                 

Franky Maes   

Commercieel adviseur

Franky@kantoorlardenoit.be

Katrien Vermeulen

Commercieel Adviseur

Katrien.vermeulen@fintro.be

 Bert Haeck

Adviseur Beleggingen

Bert.haeck@fintro.be

Kantoor BORNEM                        
  

Sandra Jacobs  

Kantoorverantwoordelijke Bornem

sandra@kantoorlardenoit.be