Wie is wie?

 

Kantoor TEMSE

                                                                  

 

                                                         

Rudy Lardenoit

Zaakvoerder

rudy@kantoorlardenoit.be

Nancy De Roeck

Zaakvoerder

nancy.deroeck@fintro.be

Hugo Noens

Zaakvoerder Verzekeringen

hugo@kantoorlardenoit.be

 

Verzekeringen

   
   

Bettina Heyvaert

Verantwoordelijke Verzekeringen

verzekeringen@kantoorlardenoit.be

Evelyne De Vlieger

Adviseur Verzekeringen, schade

evelyne@kantoorlardenoit.be

Rens Van Der Weken

Adviseur Verzekeringen, bedrijven

rens@kantoorlardenoit.be

Els Van Winckel

Adviseur Verzekeringen, productie

els@kantoorlardenoit.be

    

Caroline Blommaert

Adviseur verzekeringen, productie

Caroline@kantoorlardenoit.be 

Muriël Pultyn

Adviseur verzekeringen

muriel@kantoorlardenoit.be

 

Ben Lardenoit

Adviseur verzekeringen

Ben@kantoorlardenoit.be

 

Bank

   
  

Lesley Teugels

Adviseur professioneel cliënteel 

lesley.teugels@fintro.be

Jan Volckerick

Adviseur Kredieten

Jan.volckerick@fintro.be

Katalin Ovadi  

Commercieel adviseur 

katalin.ovadi@fintro.be

 

 

Kantoor KRUIBEKE

   
  

Dirk Herstraets

Kantoorverantwoordelijke 

dirk.herstraets@fintro.be

Patricia Van Den Eynde

Adviseur Verzekeringen, productie/schade  

patricia@kantoorlardenoit.be

 

 

Kantoor  SINT-GILLIS-WAAS

   

 

  

Kristof Lardenoit  

Kantoorverantwoordelijke Bank en Verzekeringen

kristof@kantoorlardenoit.be

Danny Blommaert

Kantoorverantwoordelijke Verzekeringen

danny@kantoorlardenoit.be 

Dirk Lelie

Onafhankelijk zelfstandig makelaar

dirklelie@kantoorlardenoit.be

GSM: 0494/92 92 39 

 

 

   

 

  

 

Katrien De Cleen  

Adviseur verzekeringen, schade

katrien@kantoorlardenoit.be

Kirsten Van den Bergh

Adviseur verzekeringen, productie 

kirsten@kantoorlardenoit.be

Franky Maes   

Commercieel adviseur

Franky@kantoorlardenoit.be

  

 
Bank                                                                                                                                                                   
                                                               

Katrien Vermeulen

Commercieel Adviseur

Katrien.vermeulen@fintro.be

Bert Haeck

Adviseur Beleggingen

Bert.haeck@fintro.be

 

    Kantoor BORNEM                           

                      Kantoor Stekene         

  
  

Sandra Jacobs  

Kantoorverantwoordelijke Bornem

sandra@kantoorlardenoit.be

David Sanders

Adviseur verzekeringen

David@kantoorlardenoit.be